33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

12-04-2018

Мобільна група з надання безоплатної правової допомоги працювала у Рівненському районі


На Рівненщині продовжують працювати мобільні групи з надання безоплатної правової допомоги. Сьогодні, 12 квітня перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Яцюк, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Іллюк та працівник Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Інна Бойко виїздили в Рівненський район. В рамках правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці надали правові консультації громадянам з різних сфер життя.

Зокрема, адресну безоплатну правову допомогу отримали незахищені верстви населення у Рівненському геріатричному пансіонаті у селі Боянівка. Людей цікавили питання щодо порядку поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, безоплатної передачі земельних ділянок у власність, а також питання щодо посвідчення посадовими особами органів місцевого самоврядування довіреностей. 
Також прийом громадян та бесіда із працівниками відбулась у Заборольській сільській раді. Темами обговорення стали новації Мін’юсту у сфері захисту прав дитини на гідне утримання, зокрема Закон #ЧужихДітейНеБуває, захист прав жінок та дітей від домашнього насильства #СтопНасильство, виконання рішення суду та робота системи безоплатної правової допомоги. Всі присутні отримали інформаційні буклети з корисною інформацією.