33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-04-2018

На Рівненщині у боржника аліментів описали комбайн


У мешканця Березнівського району, який заборгував на утримання трьох своїх дітей 39 143 гривень аліментів, державні виконавці Березнівського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції описали комбайн.

- Чоловік не платив аліменти з 2016 року. Відповідно до новацій закону #ЧужихДітейНеБуває державний виконавець склав щодо нього постанови щодо обмеження у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та праві полювання. Також до боржника виїздила мобільна група з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів. Чоловік офіційно ніде не працює. І немає майна, окрім комбайна. Відтак державний виконавець описав комбайн. Він буде виставлений на продаж через електронну систему продажу арештованого майна СЕТАМ. Кошти від його продажу підуть на погашення боргу з аліментів, - розповідає начальник Березнівського районного відділу ДВС Наталія Трембіцька.

– Робота із боржниками аліментів є одним із стратегічних напрямків діяльності в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», – наголошує начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Микола Станіщук. – Завдяки новаціям Закону #ЧужихДітейНеБуває станом на 6 квітня 2018 року державним виконавцям Головного територіального управління юстиції у Рівненській області вдалося стягнути з боржників зі сплати аліментів сім мільйонів гривень. Загалом з початку цього року вже стягнути 17,6 мільйонів гривень аліментів.