33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-04-2018

На Дубровиччині державні виконавці домоглися виплати моральної та матеріальної шкоди для постраждалого у ДТП


46,6 тисяч гривень боргу моральної та матеріальної шкоди для мешканця Дубровицького району, який постраждав у ДТП, домоглися виплатити державні виконавці Дубровицького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

– Загалом винуватець ДТП повинен був виплатити постраждалому 66 тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди. Після відкриття виконавчого провадження у квітні 2017 року чоловік погашав борг незначними сумами, сплативши біля 20 тисяч гривень. Йому роз’яснили, що стягувач має право звернутися до суду для нарахування пені на залишок боргу, а тому невиплачена сума може суттєво збільшитися. Крім того, державний виконавець арештував майно боржника. В результаті вжитих заходів, чоловік погасив заборгованість, сплативши решту 46, 6 тисяч гривень, – розповіла начальник Дубровицького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Ірина Голяка.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції Миколи Станіщука, захист прав громадян є одним із першочергових завдань команди Мін’юсту та Рівненської юстиції, зокрема. На це спрямований й правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Захищайте свої права разом з Мін’юстом!