33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

10-04-2018

У 2018 році на Рівненщині легалізовано шляхом повідомлення про заснування 60 первинних осередків політичних партій


35 громадських об’єднань зареєстрували (прийняли повідомлення про утворення) у І кварталі 2018 року. Окрім того, за цей період зареєстровано вісім структурних утворень політичних партій, легалізовано шляхом повідомлення про заснування 60 первинних осередків політичних партій, здійснено реєстрацію/перереєстрацію чотирьох друкованих
засобів масової інформації.

Про це повідомляє Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Всього на території Рівненської області зареєстровано 261 обласна організація політичних партій та 157 (починаючи з березня 2006 року) друкованих засобів масової інформації з місцевою сферою розповсюдження. Також налічується 267 громадських об’єднань (починаючи з травня 2016 року).

Нагадаємо, що виконання функцій з державної реєстрації громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, з підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання покладено на відповідні головні територіальні управління юстиції, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року №326 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 99».