33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

10-04-2018

Фахівці Мін’юсту працюють над стягненням боргів із зарплати з Рівненського авторемзаводу


Цього тижня, з 9 по 14 квітня, у Рівному працює виконавча група із ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати з ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод». У складі групи працюють старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Департаменту Державної виконавчої Міністерства юстиції Іван Кошкер, заступник начальника відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області Ярослав Коваль та старший державний виконавець Рівненського міського відділу ДВС ГТУЮ у Рівненській області Ігор Кондратюк.

– Ми вивчаємо матеріали виконавчого провадження та актуалізуємо виконавчі дії щодо нього. Зокрема, члени виконавчої групи виїдуть по місцю знаходження підприємства-боржника. Будемо виявляти та описувати належне підприємству майно для погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. Також проведемо профілактичну розмову з директором підприємства, – розповів Іван Кошкер.

Зазначимо, що станом на 9 квітня у Рівненському міському відділі ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області перебуває 1032 виконавчих провадження із стягнення заборгованості з виплати заробітної плати з ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» на загальну суму 5, 5 мільйонів гривень.