33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

06-04-2018

17,7 млн грн боргу із зарплати стягнули державні виконавці Рівненської юстиції у 2018 році


Цього тижня державні виконавці Рівненської юстиції завершили виконання проваджень на 5 861 667 гривень заборгованості із виплати зарплати. Такі дані наводить Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області станом на 5 квітня. При цьому, повністю погасили заборгованість із зарплати ДП «Рівненський облавтодор «ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги» та ПрАТ «Рівнеазот». Відтак нині загальна сума боргу підприємств по області становить 8,5 млн грн.

- Щодо Рівнеазоту, то державні виконавці Рівненського міського відділу ДВС вживали заходи примусового виконання. А саме арештували все майно та кошти боржника, описали 145 одиниць транспортних засобів та спецтехніки, попередили керівництво боржника про подальше вилучення описаної техніки (в першу чергу службового транспорту посадових осіб). Також керівника попередили про застосування до нього обмеження у праві виїзду за кордон. В результаті вжитих заходів з арештованих рахунків ПрАТ «Рівнеазот» стягнули 4 141 948 гривень, з яких 3 676 091 гривень перерахували 117 людям на погашення заборгованості із заробітної плати, - розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

Тож на сьогодні боржниками залишаються ще шість підприємств, а саме ДП «Рівненський ремонтний автомобільний завод», ОКП МА «Рівне», ДП «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп», ДП «Водозабір» у Сарнах, ТзОВ «ЖЕО ЖБК» та ТзОВ «Томашгородський кар’єр Розовий» у Рокитнівському районі.

Загалом з початку 2018 року державні виконавці стягнули з усіх підприємств області заборгованість із зарплати у розмірі 17 704 476 гривень.

Нагадаємо, що станом на 1 квітня в органах виконавчої служби Рівненської юстиції перебувало 1737 виконавчих документів щодо стягнення заборгованості по зарплаті та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами на загальну суму 12 958 546 гривень. В області налічувалося вісім підприємств-боржників у містах Рівне і Сарни, Рівненському та Рокитнівському районах.