33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

04-04-2018

В управлінні юстиції обговорили реформу роботи ДРАЦСів за принципом «відкритого простору»


У Рівненській юстиції відбулася нарада-семінар керівництва Головного територіального управління юстиції у Рівненській області із начальниками районних відділів ДРАЦС у Рівненській області.

– Діяльність органів реєстрації актів цивільного стану є одним із пріоритетних і важливих напрямків роботи Міністерства юстиції. Нині перед нами стоять важливі завдання – покращення рівня надання послуг населення, створення сервісів європейського рівня та реформування роботи ДРАЦСів за принципом «відкритого простору» та «єдиного вікна». Тож домовилися, що разом, спільними зусиллями будемо працювати у цьому напрямку, – наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук. – Крім того, ще раз наголосив про важливість популяризації працівниками ДРАЦСів правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Адже відділи ДРАЦС у районах є одним із комунікативних місточків із місцевим населенням, завдяки яким люди повинні отримувати інформацію про те, як захищати свої права.

Також під час наради підсумували роботу відділів ДРАЦС за минулий рік, проаналізували проблеми та визначили ключові напрямки подальшої роботи.