33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

04-04-2018

Микола Станіщук: державні виконавці Рівненської юстиції стягнули 6 млн грн боргу з аліментів


Державні виконавці Рівненської юстиції продовжують працювати із злісними неплатниками аліментів. Закон #ЧужихДітейНеБуває в дії. 
Із набуттям чинності закону спостерігаємо на Рівненщині позитивну динаміку. Злісні неплатники аліментів почали масово погашати заборгованість. Завдяки ефективній і злагодженій роботі держвиконавців стягнуто 6 057 339 гривень боргу по аліментам. І це лише від 6 лютого. Загалом з 1 січня цього року сплачено 16 557 356 гривень аліментів.

В рамках проекту #ЯМАЮПРАВО! у всіх районах області працюють мобільні групи із ліквідації заборгованості зі сплати аліментів. Вони постійно виїжджають до боржників, обстежують їх майновий стан, складають протоколи про адміністративні правопорушення, а також проводять роз’яснювальну роботу. В області вже ж перші рішення суддів щодо покарання боржників у вигляді притягнення їх до суспільно корисних робіт.

Також в рамках закону #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці використовують нові засоби боротьби із злісними неплатниками. Станом на 1 квітня вже винесено 3964 постанови щодо обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та полювання.

Пам’ятайте Юстиція – відкрита для людей! Захищайте права дитини на гідне утримання разом з Мін’юстом!