33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

02-04-2018

На Млинівщині на горе-матір склали протокол про притягнення до суспільно корисних робіт


34 тисячі аліментів на утримання двох своїх дітей заборгувала мешканка Млинівського району. Сплачувати аліменти у розмірі 340 гривень щомісяці горе-матір повинна була з 2009 року, але до цього часу жодного разу нічого не заплатила.

– Діти живуть з батьком. Прикро, але мати навіть не знає їхніх днів народження, – розповідає начальник Млинівського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Алла Музичук. – На жаль, до прийняття Закону #ЧужихДітейНеБуває хоч якось вплинути на неї державні виконавці не могли: у жінки немає майна, за кордон вона не їздить, ніде не працює. На сьогоднішній день, завдяки новаціям щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, щодо боржниці склали протокол про притягнення її до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, оплата за які піде на погашення боргу по аліментах. Із протоколом горе-матуся погодилась. Тож найближчим часом його розглянуть у суді.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Миколи Станіщука, завдяки прийняттю Закону #ЧужихДітейНеБуває тепер ніхто не зможе прикриватися тим, що не платить аліменти через відсутність роботи. Адже саме для таких боржників у законі й передбачено новий вид впливу – суспільно корисні роботи.