33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

03-03-2018

«Суд над корупцією» відбувся у Рівненському економіко-правовому ліцеї


У п’ятницю, 2 березня з учнями 9, 11 класів Рівненського економіко-правового ліцею праоведено правопросвітницький захід в рамках проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Олена Медведюк розповіла учням про поняття, прояви та засоби боротьби з правового нігілізму як протилежності правової культури. Також, ознайомила з метою та шляхами реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Маргарита Чоланюк розкрила тему корупції та світової практики боротьби з цим негативним соціальним явищем.
Особливий інтерес викликала ділова гра «Суд над корупцією», у якій учні взяли участь в якості суддів, прокурора, детектива, спеціаліста, свідків, адвокатів, підсудного та присяжних. В рамках дійства встановили поняття корупції, її причини та історичні передумови, однак це все не виправдало підсудну, яку одноголосно визнано винною.