33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

27-02-2018

В Управлінні державної реєстрації обговорили реєстрацію ГО через фронт-офіси


Сьогодні, 27 лютого, в Управлінні державної реєстрації відбувся круглий стіл за участю представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області та Рівненського і Сарненського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Темою обговорення стала державна реєстрація громадських формувань через фронт-офіси та взаємодія територіального управління юстиції з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги області при проведенні державної реєстрації.

- Особливу увагу приділили питанню взаємодії суб’єкта державної реєстрації та фронт-офісів щодо покращення якості надання адміністративних послуг в сферах державної реєстрації громадських формувань, - розповіла заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації–начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Неля Ковальова.

Також в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" учасники заходу отримали інформаційно-правові буклети.