33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

23-02-2018

У Рівному державні реєстратори підвищили свою кваліфікацію


У четвер, 22 лютого працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції провели захід по підвищенню кваліфікації державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно.

Участь у заході прийняли державні реєстратори Березнівської, Дубровицької, Зарічненської районних державних адміністрацій, виконавчого комітету Вараської міської ради та КП «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації». Захід відбувся у формі обговорення та розв’язання тестових завдань на теми:

- державна реєстрація оренди земельної ділянки;

- державна реєстрація права власності спадкодавця за заявою спадкоємця; надання інформації з Державного реєстру прав;

- повідомлення власника об’єкта нерухомого майна та користувача земельної ділянки; заборона вчинення реєстраційних дій; - оскарження рішень, дій та бездіяльності державного реєстратора та суб’єкта державної реєстрації;

- порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації;

- формування та зберігання реєстраційних справ. Державним реєстраторам також роздали методичні матеріали на згадану тематику.

Крім того, державним реєстраторам розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та поширили інформаційні буклети.