33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

15-02-2018

Працівники "Рівнегазу" познайомились із проектом "Я МАЮ ПРАВО!"


Сьогодні, 15 лютого, працівники Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Рівнегаз» ознайомилися із правопросвітницьким проектом Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Про мету проекту і напрямки його реалізації розповіли працівники Управління державної реєстрації, Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, Рівненського міського відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, а також Рівненського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги.

Присутні на зустрічі із юристами отримали практичні рекомендації щодо захисту своїх прав у різних сферах повсякденного життя. А також більш детально дізналися про нововведення закону #ЧужихДітейНеБуває, реєстр злісних неплатників аліментів, так звану «дошку ганьби», відкриті реєстри Мін’юсту та роботу Комісії Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (так звана Антирейдерська комісія), про діяльність системи безоплатної правової допомоги на Рівненщині.

– Ми прагнемо, щоб якомога більше рівнян дізналися про проект «Я МАЮ ПРАВО!», аби дати їм знання, як захищати свої права, куди звертатися за правовими консультаціями та допомогою, – зазначила начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ірина Матаєва.