33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

08-02-2018

Співпрацю ЦНАПів з юстицією обговорили під час семінару у Рівному


Учора, 7 лютого у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій відбувся тематичний семінар «Актуальні питання роботи центрів надання адміністративних послуг».

Захід організовано для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад області.

З темою «Взаємодія територіальних органів Міністерства юстиції України з центрами надання адміністративних послуг, як фронт-офісів, в частині прийому та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань» всіх присутніх ознайомила Галина Кирилюк, головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні представленої теми та отримали фахові роз’яснення із даного питання.

А також в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" учасники заходу отримали інформаційно-правові буклети.