33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

07-02-2018

Керівники ДРАЦСів Рівненської області підсумували роботу відділів за 2017 рік


У вівторок, 6 лютого у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області відбулася нарада із начальниками відділів ДРАЦС. Участь у ній взяли заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації–начальник Управління державної реєстрації Неля Ковальова, начальник відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Віта Оводюк, головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Віктор Нагорний.

На нараді обговорили основні показники роботи у 2017 році, завдання на цей рік, новації Міністерства юстиції України, що спростять надання громадянам послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану;, а також юридичний аспект електронного декларування, потенційний та реальний конфлікт інтересів.

Одночасно опрацювали нормативно-правові акти, які стосувались змін у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, обговорили організацію роботу відділів ДРАЦС та виконавську дисципліну працівників.