33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

26-01-2018

У Рівненській юстиції навчали державних реєстраторів


Семінар для державних реєстраторів виконавчих органів сільських, селищної та міських рад, районних державних адміністрацій та акредитованих суб’єктів державної реєстрації відбувся в управлінні юстиції у четвер, 25 січня. Організаторами заходу стали Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області, Рівненська філія ДП «Національні інформаційні системи» та Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Заступник начальника відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Роман Денисюк розповів учасникам заходу про проблемні питання, пов’язані з державною реєстрацією речових прав на земельні ділянки та обміном інформацією між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Державним земельним кадастром.

Про технічні аспекти державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців розповіли присутнім представники Рівненської філії «Національних інформаційних систем» Наталія Клименко та Володимир Романенко.

Про основні нововведення в законодавстві у сфері державної реєстрації повідомила Олена Медведюк, начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області.

Типові помилки під час державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців висвітлили головні спеціалісти Управління державної реєстрації – Віра Гордійчук, Лариса Савчук та Олена Яра.