33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-10-2016

Семінар з питань фінансового моніторингу


На виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі - Закон) Державний навчальний заклад післядипломної освіти «Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму» (далі – Навчально -методичний центр Держфінмоніторингу України) здійснює підвищення кваліфікації спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу – нотаріусів у сфері фінансового моніторингу.

Навчально-методичний центр Держфінмоніторингу України проводить одноденний тематичний семінар з питань фінансового моніторингу на тему: «Нотаріус як суб’єкт первинного фінансового моніторингу» 03 листопада 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Білоруська, 24.

Вартість участі в семінарі одного слухача складає 500 грн. Довідки щодо проведення семінару за телефонами: (044) 594-16-24, 594-16-22. Заявку для участі в семінарі нотаріуси можуть на сайті Навчально-методичного центру Дежфінмоніторингу України www.finmonitoring.in.ua.