33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-10-2016

12 жовтня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області буде проведено семінар


Семінар для юрисконсультів територіальних органів, центральних органів виконавчої влади, місцевої  державної адміністрації, державних підприємств, установ та організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області, відповідальних працівників за подачу на державну реєстрацію нормативно-правових актів Рівненської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів.

12 жовтня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області буде проведено семінар для юрисконсультів територіальних органів, центральних органів виконавчої влади, місцевої  державної адміністрації, державних підприємств, установ та організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області, відповідальних працівників за подачу на державну реєстрацію нормативно-правових актів Рівненської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів.

На семінарі будуть розглянуті такі питання:

1. „Надання правової допомоги учасникам АТО” – начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Тарасюк Лілія Михайлівна.

2. „Порядок подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Рівненській області” – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Погребняк Марина Сергіївна.

3. „Нове в законодавстві” – головний спеціаліст відділу систематизації, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Данилюк Лариса Федорівна.

Семінар відбудеться за адресою: м. Рівне,  майдан Просвіти, 1, кабінет 601, в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації о 10 годині.

Реєстрація учасників та додаткова інформація за телефонами: 0967834051, 0965419324