33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

19-08-2016

В ході робочого візиту до Рівненської області дав старт роботі Млинівського Бюро правової допомоги


18 серпня, міністр юстиції України Павло Петренко в ході робочого візиту до Рівненської області дав старт роботі Млинівського Бюро правової допомоги - першого з 430 бюро, які з осені відкриють двері по всій Україні.
"Бюро правової допомоги - абсолютно нова структура з новою концепцією. Тут людина отримує консультацію, захист адвоката і роз'яснення щодо того, які він має права в цій країні. Бюро правової допомоги - це нове обличчя Міністерства юстиції. Я розраховую, що жителі цього містечка, так само, як і наші громадяни у всіх куточках країни, будуть приходити сюди і справді отримувати консультації та допомогу", - зауважив глава Мін'юсту. 
Він також провів робочу нараду з новопризначеними керівниками бюро правової допомоги, які з вересня почнуть працювати в 13 населених пунктах регіону. "У мене сьогодні дуже позитивні враження після спілкування з новопризначеними керівниками бюро правової допомоги. Це зовсім інша якість людей, які будуть працювати в цій системі. Це молоді люди, які пройшли через конкурс, мають досвід правової роботи, які не працювали в державних органах. вони не мають вірусу багаторічної державної служби та йдуть на роботу для того, щоб реально допомагати людям", - сказав Петренко.
По всій Україні планується відкрити 430 бюро правової допомоги, які прийдуть на зміну застарілим райуправлінням юстиції. Громадяни тут зможуть отримати юридичну консультацію і адвокатський захист. Крім того, співробітники бюро допомагатимуть українцям користуватися всіма електронними сервісами Мін'юсту. "Майже 390 з таких бюро вже укомплектовані, і ми плануємо повноцінно цю систему запустити з вересня місяця. Тому з осені по всій Україні, навіть у найвіддаленіших районних центрах, запрацюють наші бюро правової допомоги, які будуть допомагати українцям", - запевнив Петренко.