33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

27-06-2016

Щиро вітаємо усіх з Днем Конституції України!


Цього року ми відзначаємо 20-ту річницю прийняття Основного Закону держави. Відтоді Конституція стала реальною і дієвою ланкою у розбудові незалежної демократичної країни, повноправної учасниці світового співтовариства.

Прийняття Конституції, продовжуючи традицію українського державотворення, утверджує демократичний розвиток країни, закріплює за українським народом право на суверенітет і самовизначення.

Людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі. Тільки нам будувати суспільство, в якому будуть створені всі умови для всебічного розвитку особистості, де пануватимуть гуманізм і справедливість.

Тож нехай це свято додає сил та впевненості для досягнення поставлених цілей. Бажаю всім нам приймати мудрі та виважені рішення, а також наполегливості, успіхів та нових звершень у роботі й житті!

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями сьогодення, а законність в усіх розуміннях цього слова відчуває кожний громадянин.

Давайте сподіватися на краще та разом створювати нову європейську державу!

З повагою, 
Рівненська юстиція