33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-06-2016

Проведено семінар на тему: «Документи, що подаються для державної реєстрації громадських формувань: перелік та вимоги до оформлення»


17 червня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області проведено семінар на тему: «Документи, що подаються для державної реєстрації громадських формувань: перелік та вимоги до оформлення».

Семінар відбувся під головуванням Ковальової Нелі Станіславівни (заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області).

В рамках вказаного семінару розглянуто наступні питання:

1. Новели у законодавстві про державну реєстрацію громадських формувань – доповідав заступник начальника Управління державної реєстрації − начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Хмарук Тарас Віталійович;

2. Порядок прийняття документів для державної реєстрації громадських формувань: перелік та вимоги до їх оформлення – доповідали головні спеціалісти відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Кирилюк Галина Ярославівна та Ісаєва Ольга Сергіївна;

3. Особливості взаємодії центрів надання адміністративних послуг із реєструючим органом щодо державної реєстрації громадських формувань − доповідав заступник начальника Управління державної реєстрації − начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Хмарук Тарас Віталійович.

Участь у заході прийняли 16 представників центрів надання адміністративних послуг у Рівненській області.