33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-06-2016

Проведено семінар на тему: «Державна реєстрація нерухомого майна по-новому: актуальні та проблемні питання»


16 червня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області проведено семінар на тему: «Державна реєстрація нерухомого майна по-новому: актуальні та проблемні питання».

Семінар відбувся під головуванням Ковальової Нелі Станіславівни (заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області). З питань, винесених на розгляд в рамках семінару, доповіли головні спеціалісти відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та  завідувач і головні спеціалісти сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Участь у заході прийняв 21 державний реєстратор прав на нерухоме майно виконавчих органів рад міст обласного значення, районних державних адміністрацій.

Питання щодо особливостей державної реєстрації речових прав на окремі об’єкти нерухомого майна, зокрема, на земельні ділянки, викликали особливо жваве обговорення учасниками семінару.