33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

08-06-2016

Нагородили переможців конкурсу “Мої права”!


З метою формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх  самореалізації та творчому розвитку та з нагоди Дня захисту дітей, Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Мої права” , який проходить з 18 квітня по 03 червня 2016 року.

8 червня, відбулось нагородження дітей-авторів найкращих малюнків, що були представлені на тематичній виставці до Міжнародного дня захисту дітей/

 Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальне управління юстиції у Рівненській області взяло участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків “Мої права”, який щороку проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей.

Після цікавої і тривалої роботи, після вивчення та оцінки більше сотні малюнків членами регіональної експертної комісії у складі Членів Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальне управління юстиції у Рівненській області та працівників Головного територіального управління юстиції у Рівненській області оголошено результати конкурсу шкільних малюнків “Мої права”! Нам цінна кожна дитяча мрія! Тому, у нас немає жорсткого змагання, немає перемоги чи програшу.

Журі під головуванням Іванни Смачило обрало 18 найкращих малюнків різних вікових категорій.

У своїх малюнках учасники Конкурсу поділилися своїм світобаченням на правову тематику. Школярі зображували право на життя, освіту, медичне обслуговування, працю, відпочинок, сім’ю, піклування, вільне спілкування, свободу совісті, думки і релігії та право на харчування.

Нагадаємо, що Конкурс проводиться з ініціативи Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції і в ньому взяли участь діти різних вікових груп.

Мета цього і подібних конкурсів перш за все полягає у формуванні у свідомості дітей позитивного образу права, та правової культури в реаліях розбудови сучасної України.

Вітаємо наших діток з перемогою! Та їдемо за нагородами до Києва, де вже 11 червня в офісі Координатора проектів ОБСЄ в Україні (вул.Стрілецька, 16) відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу шкільних малюнків «Мої права»!