33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

21-09-2015

Проведено семінар-навчання для центру надання адміністративних послуг м.Здолбунова


     21 вересня 2015 року заступником начальника Управління державної реєстрації – начальником відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Сальчук О.А. проведено семінар-навчання для керівника центру надання адміністративних послуг м.Здолбунова Муляр С.В та адміністраторів центру.

     Мета проведення заходу - забезпечення реалізації в області Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

     В ході проведення заходу присутнім були надані вичерпні роз’яснення з приводу нововведень у процедурі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, встановлених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 12.02.2015 №191-VIII.

     Окремо учасникам заходу наголошено на покладенні повноважень державного реєстратора, з видачі та прийому документів на посадових осіб органів місцевого самоврядування, адміністраторів центрів надання адміністративних послуг, нотаріусів.

     Представникам центру надання адміністративних послуг надані практичні рекомендації стосовно вимог до заповнення заяв у сфері державної реєстрації речових прав.

     Також, звернуто увагу, що плата за надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки є окремим платежем при наданні адміністративних послуг у сфері державної реєстрації прав, відмінним від адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та плати за надання інформації з Державного реєстру прав.