33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-07-2015

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:


-       провідного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Рівненського міського управління, тимчасово, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Вимоги до претендентів: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, без вимог до стажу роботи.

          Кількість вакантних посад: 1

-       державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Рівненського міського управління, тимчасово, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, без вимог до стажу роботи.

          Кількість вакантних посад: 1

-       провідного спеціаліста відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

Кількість вакантних посад: 1

Вимоги до претендентів: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

 

          Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Подати заяву та отримати детальну інформацію можна за адресою: м.Рівне вул. Замкова,22а, 7 поверх, відділ кадрової роботи та державної служби, тел.: 63-46-55.

Оголошення опубліковане в газеті «7 днів» № 29 (1124) від 16.07.2015