33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

03-07-2015

Проведені перемовини


Керівником Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванною Смачило проведено перемовини з міським головою Рівного та головами Острозької, Сарненської, Володимирецької, Рокитнівської, Здолбунівської районних державних адміністрацій про співпрацю щодо створення правової основи для співробітництва і подальших очікуваних змін. 
Такі перемовини проведені у світлі запропонованих Міністерством юстиції законопроектів, які забезпечать децентралізацію та демонополізацію сервісів у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості й передачу цих функцій місцевим органам влади та нотаріусам.
Усвідомлюючи необхідність консолідації зусиль у напрямку забезпечення адміністративної реформи у державі та визнаючи взаємний інтерес у створенні належних умов та рівня надання адміністративних послуг, було обговорено організація надання адміністративних послуг, які вже надаються через центри надання адміністративних послуг на території області. Вже зараз працівники ЦНАПів проходять відповідні навчання, після якого отримують право на надання цих послуг.
Було відзначено, що прийняття законопроектів надасть можливість українцям відчути ті реальні зміни, які стосуються їхніх відносин з державними органами. Адже їх прийняття забезпечить децентралізацію та демонополізацію сервісів у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості й передачу цих функцій місцевим органам влади та нотаріусам. Мова йде про децентралізацію та передачу реєстраційних функцій місцевим органам влади - містам, селищам, районам.