33300, м. Рівне, вул. Замкова, 29

тел./факс: (0362) 63-40-46, e-mail: rivnejust@mail.rv.ua, info@rv.minjust.gov.ua

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення та одним із важливих напрямків діяльності органів та установ юстиції.

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції здійснюється у встановлені дні та години, відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції від 08 червня 2016 року № 173/05 «Про затвердження графіку особистого прийому посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Рівненській області».

У разі відсутності начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області прийом громадян проводять уповноважені ним посадові особи.

Прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Рівненській області в режимі відеоконференц-зв’язку здійснюється відповідно до Порядку проведення особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України та його територіальних органах в режимі відеоконференц-зв’язкуЗапис на особистий прийом та розгляд звернень у режимі відеоконференц-зв’язку здійснюється шляхом подання заявки в межах графіка особистого прийому відповідної посадової особи та встановленого часу. (з пошаговою інструкцією проведення особистого прийому у режимі відеоконференц-звязку можна ознайомитись тут)

Посадова особа, яка здійснює прийом, для забезпечення кваліфікованого розв’язання поставлених відвідувачем питань може залучити до їх розгляду працівників відповідних структурних підрозділів або одержати від них потрібну інформацію.

Прийом іноземців та осіб без громадянства здійснюється в порядку, встановленому законодавством, при потребі - за участю перекладача.

Прийом інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їхні представники, повноваження яких оформлені в установленому законодавством порядку, та особи, які перебувають у родинних стосунках з цими громадянами.

Неповнолітні особи та особи, визнані судом у встановленому порядку недієздатними, на прийом без участі їхніх законних представників не допускаються.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

Питання, з якими звертаються громадяни, вирішуються при можливості безпосередньо на особистому прийомі. Особа, яка веде прийом, керується нормативно-правовими актами і в межах своєї компетенції має право прийняти одне з таких рішень:

 

До уваги громадян!

Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерство юстиції України запровадило пілотний проект «Онлайн-запис через Інтернет на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану».

За допомогою цього проету у громадянина є можливість записатися на прийом до начальника обраного відділу державної реєстрації актів цивільного стану у зричний для нього день та час за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Також громадянин може подати заяви до відділу з питань державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет. Ввійти на веб-портал можна за наступним посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua/

Календар

січень 2018
пнвтсрчтптсбнд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Графік
ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ
Онлайн сервіс
Сетам
Кар'єра
ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН
Повідом про копрупцію
Запобігання корупції
Я маю право!
Відео

© 2015 ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ