33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

тел./факс: (0362) 63-40-46, e-mail: rivnejust@mail.rv.ua, info@rv.minjust.gov.ua

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

06-06-2018

В Острозькій академії відбувся круглий стіл щодо захисту майнових прав громадян


Охорона та захист майнових прав громадян стали темою зустрічі, яка відбулася у Національному університеті «Острозька академія» у середу, 6 червня. Науковці, викладачі, студенти, нотаріуси зібралися за круглим столом, аби обговорити ініціативи Мін’юсту, спрямовані на захист майнових прав громадян та роль нотаріусів у цьому напрямку.

Із вітальним словом звернувся до присутніх ректор Острозької академії Ігор Пасічник. Він зазначив, що проведення таких зустрічей у стінах навчального закладу є закономірністю, адже університет підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток суспільства, вироблення та впровадження нових підходів і стандартів у роботі, створення спільного майданчика для подальшого професійного спілкування, співробітництва студентів, науковців та нотаріусів-практиків.

Адже левову частку роботи у сфері захисту прав, в тому числі і майнових бере на себе юстиція. Зокрема, через роботу органів юстиції, бюро правової допомоги, а також нотаріусів.

Боротьба з корпоративним, аграрним, майновим рейдерством у сфері нерухомості сьогодні є одним із пріоритетних напрямків роботи Мінюсту. Розроблене Мін’юстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

– Нотаріат – гарант прав на нерухомість. Ціна отримання професії нотаріуса – висока. А відтак те, що дістається важкою і наполегливою працею, людина береже. Аграрне рейдерство – одне із болючих питань сьогодення, над вирішенням якого сьогодні працює Нотаріальна палата України. Також важливо розвивати корпоративні правовідносини. А відтак маємо спільно із студентством, викладачами, нотаріусами організовувати такі заходи. До того ж у нас вже є позитивний і корисний досвід співпраці з викладачами Острозької академії, за що їм щиро вдячні, – зазначила голова Голова відділення Нотаріальної палати України в Рівненській області Інна Бернацька.

Начальник відділу з питань нотаріату Наталія Левицька зазначила, що одним із напрямків реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Рівненщині є, зокрема, боротьба із рейдерськими захопленнями.

Як зауважив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук, Міністерство юстиції – одне із найбільш динамічних міністерств, що впроваджує новації у різних сферах життя. 
– А студентство є генератором нових ідей, які допомагають реалізовувати зміни. Юстиції потрібна активна, цілеспрямована, активна молодь, яка готова працювати і втілювати на практиці корисні та потрібні новації. А тому запрошуємо студентів на стажування, заявку на яке можна подати онлайн через «Соціальний ліфт». Запрошуємо на роботу. Адже діапазон напрямків роботи юстиції доволі широкий – від нотаріату до виконавчої служби. Досвід роботи отриманий в системі юстиції – неоціненний. Нам потрібні свіжі думки, ідеї, бачення. Країна потрібна «свіжа кров», – звернувся до присутніх Микола Станіщук.

Про свій досвід роботи у галузі нотаріату, виклики та перспективи, які стоять сьогодні перед нотаріусами поділилися з присутніми приватні нотаріуси Рівного та Острога.

Також під час зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю між Острозькою академією та Нотаріальною палатою України.

Календар

вересень 2018
пнвтсрчтптсбнд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Гаряча лінія
Онлайн-чат
Графік
ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ
Онлайн сервіс
Сетам
Кар'єра
Погашення заборгованості
ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН
Повідом про копрупцію
Запобігання корупції
Я маю право!
Відео

© 2015-2018 ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ